PRIVAATSUSPOLIITIKA

E-poe isikuandmete vastutav töötleja on Hrada OÜ, asukohaga Värsi tn 10 Tallinn, Harjumaa 10919.

ISIKLIKU INFO KOGUMINE JA JAGAMINE

Hrada OÜ kogub e-poe toimimise tarbeks kliendi kontaktandmeid (ees- ja perekonnanimi, telefon, e-mail, aadress vms) ja ostuajalugu. Isikuandmeid ja ostuajalugu kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks, kauba kohaletoimetamiseks, klienditoe pakkumiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks

Kliendisuhtluse ja/või ostuprotsessis kogutud andmed ei kuulu avalikustamisele kolmandatele osapooltele. Vajadusel kasutab Hrada OÜ pangaandmeid kliendile maksete tagastamiseks. Maksete kogumiseks kasutatakse Maksekeskus AS pangalinkidega makselahendust.

Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega telefoni või e-posti teel.

ISIKUSTAMATA ANDMETE KOGUMINE JA KASUTAMINE

Hrada OÜ analüüsib statistilistel eesmärkidel üldteavet kodulehe külastatavuse, lehel viibitud aja, sessiooni kestuse jne. kohta. See võimaldab parandada kodulehe funktsionaalsust, disaini ning pakkuda paremat kasutajamugavust. Selle raames kogutud info ei ole taandatav üksikisikule ja säilitab kodulehe külastaja privaatsuse.

Neid andmeid kasutatakse turundus-ja klienditeeninduse eesmärgil ja seda võidakse esitada kolmandale isikule andmetöötluse ja arenduse eesmärgil, säilitades seejuures külastaja anonüümsuse.

TEATED

E-kirja- ja postiaadressi ning telefoninumbrit võib kasutada otseturundusteadete saatmiseks, kui klient on andnud vastava nõusoleku. Kui klient ei soovi enam saada otseturustusteateid, siis tuleb saata vastav avaldus e-posti teel.

Hrada OÜ teenuseid kasutades kinnitab klient, et on tutvunud meie privaatsuspoliitikaga ja on nõus selle tingimustega.

Scroll to Top